Brugs Bier Festival

Businesscheque



BAB-BUSINESSCHEQUE


Wilt U samen met uw zakenrelaties, collega´s of medewerkers op stijlvolle wijze genieten van een leerrijke en vooral degusterende uitstap? Dan is de BAB-Businesscheque een unieke gelegenheid hiervoor.

Op het 3de Brugs Bierfestival, dat overigens voor iedereen gratis toegankelijk is, hebben we een VIP-ruimte voorzien in de Marcus Gerardszaal in de Brugse Halletoren, waar U met de BAB-Businesscheque deel kan nemen aan een degustatie van :

- originele Lambic gevolgd door Oude Geuze Mega Blend (een special blend die ter gelegenheid van Toer De Geuze gebrouwen werd);
- sprankelende aperitiefbieren die op de wijze van Champagne gebrouwen worden, zoals Deus en Malheur Brut;
- met als afsluiter het prestigieuze bier Bush Prestige.

Op elke proefsessie krijgt U uitgebreid uitleg over het degusteren, het bier en de brouwwijze en wordt er een 75 cl-fles uitgeloot onder de deelnemers.

Het BAB-Businesscheque pakket omvat ook een BAB-festivalgids, 1 BAB-degustatieglas, 4 jetons voor consumptie op het festival, 1 waardebon voor een gerecht naar keuze in het festivalrestaurant, 1 BAB-draagtas, 1 BAB-balpen en 1 fles van 75 cl BAB 401.

U kunt de BAB-businesscheque (gepersonaliseerd en gedrukt op luxueus glanzend karton) bestellen aan 35 euro ( incl. btw) per stuk via het mailadres babcheque@hotmail.com. Het aantal sessies is beperkt, snel reageren is dus de boodschap. Opgelet, dit exclusieve aanbod is beperkt tot de eerste 150 inschrijvingen!

Om te bestellen volstaat het uw gegevens (contactpersoon, bedrijf, adres, btw-nummer, evt. telefoonnummer) en het aantal gewenste businesscheques door te mailen naar babcheque@hotmail.com. Van zodra uw inschrijving wordt bevestigd, krijgt u toegang tot het unieke reservatiesysteem via de website www.brugsbierfestival.be om dag en uur van de degustatie vast te leggen. De mogelijkheid wordt geboden om exclusief voor uw bedrijf een degustatiesessie voor 10 tot 15 personen te reserveren. Tot onze spijt is de Marcus Gerardszaal enkel per trap bereikbaar en daarom niet voor rolstoelgebruikers toegankelijk.

De BAB-Businesscheque is het ideale incentive/geschenk aan uw klanten en/of medewerkers. Met zijn 7000 bezoekers was het festival vorig jaar opnieuw een groot succes. Dit jaar pakken we maar liefst uit met 64 brouwers die samen meer dan 260 verschillende bieren presenteren.

Wij hopen U en uw klanten te mogen verwelkomen in de historisch hallen op zaterdag 14 en zondag 15 november!

Hieronder vindt u nog een specimen van de BAB-BUSINESSCHEQUE 2009 

                        

Webontwikkeling en webdesign
door Webdoos